NAFA (Північноамериканський хутровий Аукціон) спеціалізується на реалізації консигнаційної хутряної сировини. Постачальники аукціону – мисливці або звірогосподарства – видобувають хутро в природних умовах або займаються розведенням фермерських видів хутра. Покупці хутра NAFA – це виробники хутряних виробів і хутряні дилери. Аукціон NAFA – це найбільший торговельний майданчик з продажу північноамериканського хутра і третій в світі аукціон за обсягом продажів.

Щорічно на NAFA реалізується близько 3 млн. північноамериканської норки, близько 2,5 млн. європейської норки, чудові фермерські лисиці Північної Америки і все розмаїття дикого хутра канадського і американського походження, включаючи бобра, єнота, соболя, ондатру, дику норку, рись, рисевидну кішку, видру, червону лисицю і койота.

У кампанії “Black NAFA” щорічно беруть участь багато всесвітньо відомих модельєрів, які використовують хутро “Black NAFA” в своїх колекціях, а також найбільш елітарні виробники, які закуповують найякіснішу чорну норку в світі. Віддаючи перевагу норці Black NAFA, законодавці моди Michal Kors, Nina Ricci, Guy Laroche, Gianfranco Ferre, Feraud, Dennis Basso і інші обирають північноамериканські традиції розведення і сортування хутра та пропонують вам володіння легендарною розкішшю з норки “Black NAFA”

Тільки найкращі лоти північноамериканської чорної норки удостоюються ярлика якості Black NAFA. Цей рідкісний вид норки відрізняється коротким, оксамитовим волосом і насиченим інтенсивно-чорним кольором. Торгова марка Black NAFA – це, в першу чергу, вказівка ​​на породу, тип селекційної норки родом з Північної Америки, а також аукціонний знак якості, високо цінується дизайнерами в усьому світі.

Всі ярлики якості NAFA мають заплетеною в них захисну нитку. Тільки найкращі торгові марки використовують цю ексклюзивну нитку з метою гарантувати справжність виробів, які несуть на собі цей ярлик:

•► NAFA NORTHERN Five Star Gold – марка, яка гарантує, що ви придбали виріб, вироблений з високоякісного дикого хутра світового рівня, і що в його виготовленні не використане хутро тих видів тварин, які знаходяться під загрозою зникнення. Ярлик NAFA NORTHERN володіє унікальним ступенем захисту від підробки. За допомогою спеціального скануючого пристрою можна визначити справжність ярлика. Крім цього ярлик кожного виробу має власний серійний номер. Тільки обрані вироби в світі почесно несуть на собі марку NAFA NORTHERN Five Star Gold.

•► BLACK NAFA – марка хутра чорної норки найвищої якості, яку обирають найпрестижніші дизайнери світу для своїх ексклюзивних моделей. Ярлик BLACK NAFA також володіє унікальною ступенем захисту від підробки і власним унікальним серійним номером.

☎ Деталі за телефоном: +38 (098) 909-09-77 ☎

Iruna

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *