Чому краще придбати восени ?

Є хороша приказка, що саночки готувати потрібно літом…

Але, якщо Ви роздумуєте про те, щоб купити шубу, відкладати не варто так надовго. Найбільш сприятливий час для купівлі хутра, та хутрових виробів – це весна. І справа тут не у всіляких привабливих розпродажах. Сьогодні ми відкриємо деякі секрети.

Саме весною ціни на хутро найнижчі в році, так як хутра продаються ще по цінах вже минулого сезону! З новим сезоном ціни зазвичай піднімаються.

Так чому ж саме весною краще купити шубу?

Вже тому, що найкращий вибір хутрової сировини – з весни до осені, впісля його запаси стрімко зменшуються, а значить дорожчають. Це від того, що найякісніша сировина на звірофермах заготовляється саме взимку. Таке хутро вважається найціннішим. Завдяки густій підпушині вироби з нього мають надзвичайний вигляд і мають високі показники якості в повсякденному вжитку.

Тепер декілька слів про моду. Хутряна індустрія найменше підвладна віянням моди. Якщо придивитись до фасонів та силуетів різних сезонів, можна відмітити, що більшість із них переходять від сезону до сезону, оновлюючись аксесуарами або змінюючи дрібні деталі. Проте самі лекала змінюються вкрай рідко. Тому якісна шуба буде зігрівати свою господиню не один рік і не втрачаючи своєї актуальності та привабливості. Особливо справедливо це по відношенню до хутрових виробів класу люкс.

Отже, з повною відповідальністю стверджуємо, – озброївшись принципом «підготовки саней», не варто відкладати вибір шуби до літа, а тим більше до осені. Салон ексклюзивного хутра “Art Markos” пропонує Вам широкий асортимент верхнього хутряного одягу: шубки, пів-шубки, безрукавки тощо – більше 300 моделей.

Скориставшись послугами нашого магазину «Art Markos», Ви зможете придбати хутро за привабливою ціною. Ми готові зробити масу цікавих пропозицій, виходячи з індивідуальних вимог та фінансових можливостей кожного клієнта.

🍓 Можливий кредит та оплата частинами 🍓

ТВК “Південний”, ТЦ “Центральний”, І поверх,№35
————————————————————-
☎ Деталі за телефоном: +38 (098) 909-09-77 ☎

Сторіночка магазину на сайті Південного:http://www.pivdennij.com/mahazyn/index/index/shop/81/

Iruna

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *